Česky English Deutsch
Drobečková navigace

Úvod > O společnosti > Kariéra > Brigádník/Elektromechanik

Brigádník/ElektromechanikElektro Drapač, s.r.o.Elektro Drapač, s.r.o.

Naše rodinná firma působící na trhu již 29 let hledá do týmu nové posily. Hlavní náplní naší práce je vyrábět na zakázku světelné reklamy, které dodáváme nejen po celé ČR, ale i do zahraničí. Jsme nejstarší firma ve svém oboru a díky zkušenostem a kvalitě jsme špička na trhu. Připoj se k nám a zapoj se do procesu vývoje našich jedinečných výrobků.

 

Koho hledáme

Sháníš různorodou práci ve které se nikdy nebudeš nudit? Rád cestuješ po ČR i za hranice? Nevadí ti manuální práce a jsi zručný? Oceníš možnost vydělat si peníze navíc za cestování po montážích? Pak tě rádi uvítáme do našeho týmu na pozici pracovník výroby reklam. Nabízíme jak letní brigádu studentům i absolventům, tak i HPP pokud se osvědčíš.Hledáme samostatného člověka, který si poradí v každé situaci, je zodpovědný a manuálně zručný. Zájemce z oboru elektrikář, elektromechanik vítáme.

 

Náplň práce

Náplní práce je částečně práce ve výrobě, dle současné zakázkové skladby a částečně cestování po České republice v jednom z našich plně vybavených dodávkových vozů a zajišťování toho nejlepšího možného servisu při montážích světelných reklam. Náplň práce bude domluvena individuálně dle preferencí a možností pracovníka.

 

Co nabízíme

• Nabízíme stabilní zázemí rodinné firmy, ve které se snažíme budovat spokojený pracovní tým. Proto je naší prioritou férové a individuální jednání se zaměstnanci. 

• Kreativní a různorodou práci

• Zajímavé finanční ohodnocení, včetně prémií za dobře vykonanou práci

• Všechny přesčasy a diety jsou propláceny 

• Částečně dotované stravování

• Individuální a vstřícný přístup

 

Obecné informace:

Pracoviště se nachází ve Velkém Poříčí. 

Pro více informací pošlete svůj životopis na email: drapacova.klara@eldr.cz nebo volejte na číslo 776866270


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů