Česky English Deutsch
Drobečková navigace

Úvod > O společnosti > Kariéra > Elektrikář / Montér

Elektrikář / MontérElektrikář / Montér 

Naše rodinná firma působící na trhu již 31 let hledá do týmu nové posily. Hlavní náplní naší práce je vyrábět na zakázku světelné reklamy, které dodáváme nejen po celé ČR, ale i do zahraničí. Jsme nejstarší firma ve svém oboru a díky zkušenostem a kvalitě jsme špička na trhu. Připoj se k nám a zapoj se do procesu vývoje našich jedinečných výrobků.

Koho hledáme:

Hledáme kolegu na pozici elektrikář/montér. Vzdělání v oboru slaboproud je podmínkou. Rádi uvítáme přátelského kolegu, který se nebojí práce a je manuálně zručný, spolehlivý a samostatný. Také musí mít chuť cestovat a být časově flexibilní.  Nutností je řidičský průkaz skupiny B. Řidičský průkaz skupiny E velkou výhodou, stejně jako platná vyhláška 50.

Náplň práce

Náplní práce je především zajistit to, aby naše reklamy krásně svítily. To znamená práci ve výrobě, která se skládá hlavně z montáže elektro výzbroje do reklam. Práce je ovšem různorodá a její součástí je i účast na montážích po celé ČR a občasně i v zahraničí. Je také potřeba umět se vyznat ve výrobní dokumentaci a umět si za každých okolností poradit.

Co nabízíme

  • Nabízíme stabilní zázemí rodinné firmy, ve které se snažíme budovat spokojený pracovní tým. Proto je naší prioritou férové a individuální jednání se zaměstnanci.
  • Kreativní a různorodou práci
  • Nástupní plat 25 000 – 28 000 tisíc korun hrubého (dle zkušeností a schopností) a k tomu navíc osobní ohodnocení každý měsíc
  • Účast na montážích s sebou přináší možnost znatelně vyššího výdělku
  • Všechny přesčasy a diety jsou propláceny
  • 13. plat
  • Částečně dotované stravování
  • 4 týdny dovolené (dny dovolené navíc dle odpracovaných let)
  • Věrnostní odměny

 

Obecné informace:

Pracoviště se nachází ve Velkém Poříčí. Jednosměnný provoz s pracovní dobou od 6:00 do 15:00 hodin. Nástup možný od května.

Pro více informací pošlete svůj životopis na email: drapacova.klara@eldr.cz

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů