Česky English Deutsch
Drobečková navigace

Úvod > O společnosti > Kariéra > Elektromechanik

ElektromechanikNaše rodinná firma působící na trhu již 28 let hledá do týmu nové posily. Hlavní náplní naší práce je vyrábět na zakázku světelné reklamy, které dodáváme nejen po celé ČR, ale i do zahraničí. Jsme nejstarší firma ve svém oboru a díky zkušenostem a kvalitě jsme špička na trhu. Připoj se k nám a zapoj se do procesu vývoje našich jedinečných výrobků.

Koho hledáme:

Hledáme kolegu na pozici elektromechanik. Nejlépe již s nějakou praxí nebo se vzděláním v oboru. Rádi uvítáme přátelského kolegu, který se nebojí práce a je manuálně zručný, spolehlivý a samostatný. Oceníme také řidičský průkaz skupiny B. Řidičský průkaz skupiny E velkou výhodou, stejně jako platná vyhláška 50.

Náplň práce

Náplní práce je především zajistit to, aby naše reklamy krásně svítily. To znamená práci ve výrobě, která se skládá hlavně z montáže elektro výzbroje do reklam. Práce je ovšem různorodá a její součástí je i občasná účast na montážích po celé ČR i v zahraničí a s tím spojenou možnost vyššího výdělku. Je také potřeba umět se vyznat ve výrobní dokumentaci a umět si za každých okolností poradit.

Co nabízíme

· Nabízíme stabilní zázemí rodinné firmy, ve které se snažíme budovat spokojený pracovní tým. Proto je naší prioritou férové a individuální jednání se zaměstnanci.

· Kreativní a různorodou práci

· Nástupní plat 25 000 – 28 000 tisíc korun hrubého (dle zkušeností a schopností) a k tomu navíc osobní ohodnocení

· Všechny přesčasy a diety jsou propláceny

· 13.plat

· Částečně dotované stravování

· 4 týdny dovolené a dny dovolené navíc za odpracované roky ve firmě

· Věrnostní odměny

Obecné informace:

Pracoviště se nachází ve Velkém Poříčí. Jednosměnný provoz s pracovní dobou od 6:00 do 15:00 hodin.

Pro více informací pošlete svůj životopis na email: drapacova.klara@eldr.cz nebo volejte na číslo 776866270


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů