Tento web používá cookies

Soubory cookies a další technologie nám pomáhají zlepšovat naše služby a analyzovat výkon webu. Souhlasíte s jejich používáním?

Grafička/Grafik

Naše rodinná firma působící na trhu již 32 let hledá do týmu nové posily. Hlavní náplní naší práce je vyrábět na zakázku světelné reklamy, které dodáváme nejen po celé ČR, ale i do zahraničí. Jsme nejstarší firma ve svém oboru a díky zkušenostem a kvalitě jsme špička na trhu. Připoj se k nám a zapoj se do procesu vývoje našich jedinečných výrobků.

Koho hledáme

Hledáme kolegu na pozici Grafik/ Grafička. Nejlépe již s nějakou praxí, nebo se vzděláním v oboru. Rádi uvítáme přátelského kolegu, který se nebojí práce a je manuálně zručný, spolehlivý a samostatný. Oceníme také řidičský průkaz skupiny B.

Náplň práce

Náplní práce je především zajistit, aby všechny naše výrobky měly skvělý design. To znamená práci v našem grafickém studiu, která se skládá hlavně z vymýšlení designu a přípravy grafických podkladů. Následně bude tvým úkolem také tvorba polepů pro zákazníka, obsluha plotru a tiskárny. Jedná se jak o kreativní práci na PC, tak i o práci manuální. Nebudeš tedy jen sedět u počítače, ale budeš se věnovat různorodým úkolům. Součástí je i občasná účast na montážích po celé ČR i v zahraničí a s tím spojená možnost vyššího výdělku.

Co nabízíme

  • Nabízíme stabilní zázemí rodinné firmy, ve které se snažíme budovat spokojený pracovní tým. Proto je naší prioritou férové a individuální jednání se zaměstnanci.
  • Kreativní a různorodou práci
  • Nástupní plat 32 000 – 38 000 tisíc korun hrubého (dle zkušeností a schopností) a k tomu navíc osobní ohodnocení
  • Všechny přesčasy a diety jsou propláceny
  • 13. plat
  • Částečně dotované stravování
  • 4 týdny dovolené (dny dovolené navíc dle odpracovaných let)
  • Věrnostní odměny

Máte zájem?

Pracoviště se nachází ve Velkém Poříčí. Jednosměnný provoz s pracovní dobou od 6:00 do 15:00 hodin.

Pro více informací pošlete svůj životopis na email: myska@eldr.cz nebo volejte na číslo 739028225.