Česky English Deutsch
Drobečková navigace

Úvod > O společnosti > Kariéra > Montážní dělník / Zámečník / Elektrikář

Montážní dělník / Zámečník / Elektrikář 

Naše rodinná firma působící na trhu již 31 let hledá do týmu nové posily. Hlavní náplní naší práce je vyrábět na zakázku světelné reklamy, které dodáváme nejen po celé ČR, ale i do zahraničí. Jsme nejstarší firma ve svém oboru a díky zkušenostem a kvalitě jsme špička na trhu. Připoj se k nám a zapoj se do procesu vývoje našich jedinečných výrobků.

Koho hledáme:

Sháníš různorodou práci, ve které se nikdy nebudeš nudit? Rád cestuješ po ČR i za hranice? Nevadí ti manuální práce a jsi zručný? Oceníš možnost vydělat si peníze navíc za cestování po montážích? Pak tě rádi uvítáme do našeho týmu na pozici montážní dělník.

Hledáme samostatného člověka, který si poradí v každé situaci, je zodpovědný a manuálně zručný.

Bez řidičského průkazu skupiny B se tato práce opravdu neobejde. Průkaz skupiny E velkou výhodou.

Pokud máš praxi či vzdělání v oboru elektrikář (silnoproud) nebo zámečník, je to u nás obrovskou výhodou. V tom případě pro tebe budeme mít i práci ve výrobě, což bude znamenat možnost plánování vlastní pracovní náplně. Potřebuješ trávit čas doma? Můžeš pracovat v jednosměnném provozu ve firmě. Chceš vyšší výplatu? Vyraz na montáž a zajisti si tak vyšší finanční ohodnocení.

Náplň práce

Náplní práce bude zajišťovat po celé České republice a občas i za hranicemi montáž světelných reklam. Cestování po České republice v jednom z našich plně vybavených dodávkových vozů a zajišťování toho nejlepšího možného servisu při montážích a servisech světelných reklam. Částečně se jedná i o práci ve výrobě, dle současné zakázkové skladby a také přání montéra.

Co nabízíme

  • Nabízíme stabilní zázemí rodinné firmy, ve které se snažíme budovat spokojený pracovní tým. Proto je naší prioritou férové a individuální jednání se zaměstnanci.
  • Kreativní a různorodou práci
  • Nástupní plat 28 000 – 32 000 korun hrubého (dle zkušeností a schopností) a k tomu navíc měsíčně osobní ohodnocení
  • Všechny přesčasy a diety jsou propláceny
  • plat
  • Částečně dotované stravování
  • 4 – 5 týdnů dovolené (nárok na dovolenou se zvyšuje s dobou strávenou u firmy)
  • Věrnostní odměny

 

Obecné informace:

Pracoviště se nachází ve Velkém Poříčí. Jednosměnný provoz s pracovní dobou od 6:00 do 15:00 hodin.  Nástup možný od srpna.

Pro více informací pošlete svůj životopis na email: myskova@eldr.cz a slavik@eldr.cz


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů