Nechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme

Nechte na sebe kontakt

Nebo pište/volejte

eldr@eldr.cz
+420 491 482 500
Po-Pá 6:00-15:00

Česky English Deutsch
Drobečková navigace

Světelná reklama > O nás > Kariéra > PROJEKTANT/KA, TECHNOLOG/ŽKA PŘÍPRAVY REKLAM, ROZPOČTÁŘ/KA

PROJEKTANT/KA, TECHNOLOG/ŽKA PŘÍPRAVY REKLAM, ROZPOČTÁŘ/KANaše rodinná firma působící na trhu již 32 let hledá do týmu nové posily. Hlavní náplní naší práce je vyrábět na zakázku světelné reklamy, které dodáváme nejen po celé ČR, ale i do zahraničí. Jsme jedna z prvních firem ve svém oboru a díky zkušenostem a kvalitě jsme ve svém oboru špička na trhu. Připoj se k nám i ty a zapoj se do procesu vývoje našich jedinečných výrobků.

Koho hledáme

Hledáme nové kolegy na pozici Projektant/ka, Technolog/žka přípravy reklam.

Máš technické vzdělání v oboru strojírenství či stavebnictví? Rád se učíš novým věcem a přijímáš nové výzvy? Teď máš příležitost podílet se na vývoji reklam v zakázkové výrobě, kde každý kus je originál, nikdy není nuda, a navíc tvé projekty budou obdivovat tisíce lidí po celé ČR i v zahraničí.

Pokud jsi kreativní, spolehlivý, máš originální nápady a ovládáš práci s programy typu CAD, jsi pro nás vhodným kandidátem. Oceníme znalost alespoň jednoho světového jazyka a ŘP skupiny B. Praxe je velkou výhodou, ale rádi přijmeme i absolventy technických oborů.

Náplň práce

Náplní práce je celý proces přípravy podkladů pro výrobu světelné reklamy a zodpovědnost za kompletní realizaci jednotlivých projektů. To znamená komunikaci se zákazníky o jejich představách a o technickém provedení, přípravu cenových kalkulací, navrhování a zpracování konstrukčního řešení výrobků v podobě dílenské dokumentace a plánování realizace projektů. Budeš spolupracovat se zkušeným týmem odborníků, kteří budou k dispozici v případě, že budeš potřebovat radu či pomoc. Práce také není pouze stereotypním sezením v kanceláři, ale vyžaduje občasný výjezd za zákazníkem či obhlídku místa realizace.

Co nabízíme

 • Nabízíme stabilní zázemí rodinné firmy, ve které se snažíme budovat spokojený pracovní tým. Proto je naší prioritou férové a individuální jednání se zaměstnanci
 • Kreativní a různorodou práci s velkým potenciálem osobního růstu
 • Nadstandartní platové ohodnocení, na kterém se společně dohodneme, a ve kterém zohledníme tvoje dovednosti a zkušenosti. Zaručený procentuální platový růst. Finanční ohodnocení za dobře odvedenou práci ve formě prémii a platových bonusů.
 • 13 plat
 • Částečně dotované stravování
 • 4 týdny dovolené (po zapracování 5 týdnů dovolené)
 • Věrnostní odměny
 • Mobilní telefon
 • Firemní akce
 • Vzdělávací kurzy
 • Rozšíření řidičské licence
 • Home office

 

Obecné informace:

Pracoviště se nachází ve Velkém Poříčí. Jedná se o jednosměnný provoz. Nástup možný ihned.

Pokud Vás nabídka zaujala, pošlete svůj životopis na email: myska@eldr.cz nebo volejte na číslo 739028225.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů