Česky English Deutsch
Drobečková navigace

Úvod > O společnosti > Kariéra > Správce areálu

Správce areálu

Naše rodinná firma působící na trhu již 30 let hledá do týmu nové posily. Hlavní náplní naší práce je vyrábět na zakázku světelné reklamy, které dodáváme nejen po celé ČR, ale i do zahraničí. Jsme nejstarší firma ve svém oboru a díky zkušenostem a kvalitě jsme špička na trhu.

Koho hledáme:

Sháníš přivýdělek nebo práci na částečný úvazek, který bys dokázal skloubit se svými časovými možnostmi? Tato práce je vhodná pro každého, kdo hledá zajímavou a různorodou práci a zároveň potřebuje svoji pracovní dobu flexibilně plánovat. Hledáme manuálně zručného a fyzicky zdatného člověka, s chutí pracovat. Jedná se o velice důležitou pozici, protože budeš zodpovídat za to, aby vše klapalo tak, jak má. Počet odpracovaných hodin, lze plánovat dle dohody, ale také podle momentální potřeby firmy. Řidičský průkaz skupiny B je pro tuto pozici nutností. Uvítáme kolegu zodpovědného a schopného poradit si v každé situaci.

Náplň práce

Náplň práce je velice různorodá, ale v podstatě se jedná o všechno související s provozem areálu firmy a dalších nemovitostí. Jedná se taky o drobné pochůzky a zařizování všeho, co je zrovna potřeba zařídit. Takže žádná rutina, ale naopak pořád něco nového.

Co nabízíme

  • Nabízíme stabilní zázemí rodinné firmy, ve které se snažíme budovat spokojený pracovní tým. Proto je naší prioritou férové a individuální jednání se zaměstnanci
  • Možnost individuálního a flexibilního plánování pracovní doby
  • Práce na dohodu o provedení práce, částečný úvazek nebo i plný úvazek
  • Hodinová mzda 100,- Kč na hodinu
  • Prémie za dobře odvedenou práci
  • Částečně dotované stravování
  • Předpokládaná pracovní doba je okolo 20 hodin týdně, ale je možné domluvit se také na plný úvazek, dle preferencí a dovedností kandidáta

Obecné informace:

Pracoviště se nachází ve Velkém Poříčí.

Pro více informací pošlete svůj životopis na email: drapacova.klara@eldr.cz nebo volejte na číslo 776866270

Komentáře

Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů