Zámečník

Naše rodinná firma působící na trhu již 32 let hledá do týmu nové posily. Hlavní náplní naší práce je vyrábět na zakázku světelné reklamy, které dodáváme nejen po celé ČR, ale i do zahraničí. Jsme nejstarší firma ve svém oboru a díky zkušenostem a kvalitě jsme špička na trhu. Připoj se k nám a zapoj se do procesu vývoje našich jedinečných výrobků.

Koho hledáme

Hledáme kolegu na pozici zámečník. Nejlépe již s nějakou praxí nebo sevzděláním v oboru. Rádi uvítáme přátelského kolegu, který se nebojí práce a jemanuálně zručný, spolehlivý a samostatný. Oceníme také řidičský průkaz skupinyB.

Náplň práce

Náplní práce bude na zámečnické dílně vytvářet součásti a konstrukcesvětelných reklam tak, aby vše sedělo přesně tak jak má. Jsme zakázková výroba,proto je každý kus originál a nehrozí nudná stereotypní práce. Pro tuto práci je také nutné umět číst v technické dokumentaci a být vlastníkem svářečskéhoprůkazu. Občasná účast na montážích je spíše vyjímkou.

Co nabízíme

  • Nabízíme stabilní zázemí rodinné firmy, ve které se snažíme budovat spokojený pracovní tým. Proto je naší prioritou férové a individuální jednání se zaměstnanci.
  • Kreativní a různorodou práci
  • Nástupní plat 32 000 – 42 000 korun hrubého (dle zkušeností a schopností) a k tomu navíc osobní ohodnocení každý měsíc
  • Účast na montážích s sebou přináší možnost znatelně vyššího výdělku
  • Všechny přesčasy a diety jsou propláceny
  • 13.plat
  • Částečně dotované stravování
  • 4 týdny dovolené (dny dovolené navíc dle odpracovaných let)
  • Věrnostní odměny

Máte zájem?

Pracoviště se nachází ve Velkém Poříčí. Jednosměnný provoz s pracovní dobou od 6:00 do 15:00 hodin.

Pro více informací pošlete svůj životopis na email: myska@eldr.cz nebo volejte na číslo 739028225.