Česky English Deutsch
Drobečková navigace

Úvod > O společnosti > Kariéra > Lakýrník

LakýrníkNaše rodinná firma působící na trhu již 28 let hledá do týmu nové posily. Hlavní náplní naší práce je vyrábět na zakázku světelné reklamy, které dodáváme nejen po celé ČR, ale i do zahraničí. Jsme nejstarší firma ve svém oboru a díky zkušenostem a kvalitě jsme špička na trhu. Připoj se k nám a zapoj se do procesu vývoje našich jedinečných výrobků.

Koho hledáme:

Hledáme kolegu na pozici lakýrník. Nejlépe již s nějakou praxí nebo se vzděláním v oboru. Rádi uvítáme přátelského kolegu, který se nebojí práce a je manuálně zručný, spolehlivý a samostatný. Oceníme také řidičský průkaz skupiny B.

Náplň práce

Náplní práce bude svým lakýrnickým umem a smyslem pro detail zajistit, aby od nás z lakovny odcházely jen ty nejlépe nalakované světelné reklamy. Je také potřeba umět si namíchat barvy. Zaučení je samozřejmostí.

Co nabízíme

  • Nabízíme stabilní zázemí rodinné firmy, ve které se snažíme budovat spokojený pracovní tým. Proto je naší prioritou férové a individuální jednání se zaměstnanci
  • Kreativní a různorodou práci
  • Nástupní plat 25 000 – 28 000 tisíc korun hrubého (dle zkušeností a schopností) a k tomu navíc osobní ohodnocení
  • plat
  • Částečně dotované stravování v místě zaměstnání
  • 4 týdny dovolené
  • Věrnostní odměny

 

Obecné informace:

Pracoviště se nachází ve Velkém Poříčí. Jednosměnný provoz s pracovní dobou od 6:00 do 15:00 hodin.

Pro více informací pošlete svůj životopis na email: drapacova.klara@eldr.cz nebo volejte na číslo 776866270


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.